0
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? zarejestruj się »

Mieszkania
Cała Polska

Dodaj ogłoszenie Za darmo i bez rejestracji!

Mieszkania

O nas
HOME IN

Aleja Wilanowska 277,
02-730 Warszawa

Tel. 733 870 561

O nas

Planujesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? Możemy Ci pomóc.

Nie musisz znać się na wszystkim. Zostaw to nam.

Co robimy:
- zajmujemy się profesjonalnym doradztwem w zakresie obrotu nieruchomościami;
- nasi doradcy mają wieloletnie doświadczenie na warszawskim rynku;
- w naszej ofercie znajdziesz mieszkania z rynku wtórnego oraz pierwotnego, lokale usługowe i inne nieruchomości komercyjne na sprzedaż lub wynajem.

Pomożemy Ci również w wyborze najlepszej oferty kredytowej i w załatwieniu wszelkich formalności związanych z procesowaniem Twojego wniosku. W naszej ofercie znajduję się ponad 20 banków.

HOME IN SP. Z O.O.
Puławska 257/160, 02-769 Warszawa, t.: 733 870 561
Ubezpieczenie OC Pośrednika Nieruchomości w PZU S.A. nr PWO 00001899.
Suma gwarancyjna: 500 000 EUR.
www.homein.pl
biuro@homein.pl
t.: 733 870 561
t.: 533 310 825

więcej »
  • HOME IN  (797)
Filtrowanie
Pokaż tylko
Sortuj wg:
Ogłoszenia: 1-30
ogłoszeń: 30 | 60
Kategorie
Lokalizacje

Mieszkaniami nazywa się nieruchomości wybudowane lub przebudowane tak, aby mogły służyć do celów mieszkaniowych. Tworzą je zespoły pomieszczeń wydzielone trwałymi przegrodami budowlanymi. Co istotne, każde z mieszkań musi mieć niezależne wejście z klatki schodowej, ulicy lub ogrodu.

Z uwagi na ilość izb, wyróżnić można kawalerki, mieszkania dwu-, trzypokojowe i większe. Oprócz nich wydzielone są pomieszczenia pomocnicze: przedpokój, łazienka, toaleta, spiżarnia, garderoba, schowki i inne pomieszczenia znajdujące się w ich obrębie.

Wśród mieszkań wyróżnić można różne formy budownictwa. Każdy z nich ma inny rodzaj własności. Przede wszystkim są to mieszkania przeznaczone na sprzedaż i wynajem, budowane w celach osiągnięcia zysków przez inwestorów. Tego typu lokale oferowane są na rynku pierwotnym nieruchomości.

Wyróżnić można również mieszkania spółdzielcze, które oddawane do użytku przez spółdzielnie mieszkaniowe, a przeznaczane dla członków do nich należących. Można mieć różnego rodzaju prawa do tego typu nieruchomości.

Ponadto wśród mieszkań znajdują się lokale komunalne, które budowane są za pieniądze z budżetu gminy. W dużej mierze są socjalne i interwencyjne, jednak część z nich jest z możliwością wykupu.

Oprócz nich wspomnieć warto o tzw. mieszkaniach społeczno-czynszowych, które budowane są przez towarzystwo budownictwa społecznego przy wsparciu Krajowego Funduszu Mieszkaniowego.

Mieszkania na sprzedaż dostępne są zarówno od osób prywatnych, jak i firm. W obrocie nimi bardzo często uczestniczą pośrednicy. Mieszkania mogą być z tzw. rynku pierwotnego, gdy są nowo wybudowane. Oferują je deweloperzy. Z kolei mieszkaniami z rynku wtórnego sprzedają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa.

Copyright © 2011-2018 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Polityka cookies.

Przewiń do góry